EKIRO

  zdravie a spokojnosť vašich miláčikov

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

                                        

KONTAKT

Sídlo    EKIRO s.r.o.
             Suvorovova 24
             902 01 Pezinok


Tel:     
+421915835586

Email:  ekiro@ekiro.sk

 

 

OTÁZKA NA EKIRO?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Meno:

E-Mail:

Tel:

Správa:

 

 

 

LARGE SIZE ADULT krmivo pre dospelé psy veľkých a extra veľkých plemien (nad 25 kg)

až 80% mäsa
balenie:
12 kg 72.150
2,5 kg 21.450
Cena bez DPH: 17.88
21.45 ks

Indikácia
Raw Paleo Large Size Adult je kompletné a vyvážené výživné krmivo pre dospelé psy veľkých plemien (telesná hmotnosť dospelých
jedincov nad 25 kg), určené na použitie od 1,5 roka života. Krmivo je bezobilné a jeho kompozícia je založená na jedinom zdroji
bielkovín, čo znamená že všetky jeho živočíšne zložky pochádzajú výlučne z moriek chovaných vo voľnom výbehu. Prírodné chondroprotektívne zložky získané z extraktu slávky pomáhajú udržiavať zdravé kĺby, lososový a borákový olej udržiavajú pokožku a srsť vo výbornom stave. Krmivo vďačí za svoju jedinečnú chuť svojmu vysokému obsahu čerstvých surovín, ako sú mäso                   a zelenina *.
* mrkva, brokolica, kvaka, v závislosti od sezónnej dostupnosti

Nutričná informácia
Pri podávaní po dávkach špecifikovaných v tabuľke dávok potrava spĺňa dietetické požiadavky dospelých psov veľkých plemien.
Počiatočné dávky sú uvedené v tabuľke na obale a môžu byť rozdelené na dve alebo viac porcií denne. Zvieratám by mal byť poskytnutý stály prístup k čerstvej vode. Dávka musí byť prispôsobená plemenu, veku, povahe a úrovni aktivity zvieraťa.

Balenie
12 kg, 2,5 kg