EKIRO

  zdravie a spokojnosť vašich miláčikov

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

                                        

KONTAKT

Sídlo    EKIRO s.r.o.
             Suvorovova 24
             902 01 Pezinok


Tel:     
+421915835586

Email:  ekiro@ekiro.sk

 

 

OTÁZKA NA EKIRO?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Meno:

E-Mail:

Tel:

Správa:

 

 

 

MINI SIZE ADULT krmivo pre dospelé psy malých plemien (1-8 kg)

až 80% mäsa
balenie:
2,5 kg
2,5 kg 21.450
750 g
750 g 6.830
Cena bez DPH: 5.69
6.83 ks

Indikácia

Raw Paleo Mini Size Adult je kompletné a vyvážené výživné krmivo pre psy malých plemien (telesná hmotnosť dospelých jedincov
pod 8 kg), určené na použitie od prvého roka života. Krmivo je bezobilné a jeho kompozícia je založená na jedinom zdroji bielkovín, čo znamená že všetky jeho živočíšne zložky pochádzajú výlučne z moriek chovaných vo voľnom výbehu. Lososový olej udržiava
pokožku a srsť vo výbornom stave, zatiaľ čo Enterococcus faecium, fruktooligosacharidy a manán-oligosacharidy pomáhajú stabilizovať črevný mikrobióm a podporujú trávenie. Krmivo vďačí za svoju jedinečnú chuť svojmu vysokému obsahu čerstvých surovín, ako sú mäso a zelenina *.
* mrkva, brokolica, kvaka, v závislosti od sezónnej dostupnosti 

Nutričná informácia
Pri podávaní po dávkach špecifikovaných v tabuľke dávok potrava spĺňa dietetické požiadavky dospelých psov malých plemien.
Počiatočné dávky sú uvedené v tabuľke na obale a môžu byť rozdelené na dve alebo viac porcií denne. Zvieratám by mal byť poskytnutý stály prístup k čerstvej vode. Dávka musí byť prispôsobená plemenu, veku, povahe a úrovni aktivity zvieraťa.

Balenie
2,5 kg, 750 g